Send inn din e-postadresse og du kan vinne en TV til 10.000 kroner!
Ring meg
Siden april 1997 har vi levert høykvalitets kosttilskudd med omega-3 direkte hjem til våre kunder. I dag har vi over 350.000 abonnenter i hele Norden.
Les mer...
- Denne oppskriften gir et sterkt inntrykk av at det er en person med mye matglede som har laget den. Fokuset ligger på torsken, få men riktige tilleggssmaker løfter den frem.
Ordet bacalao på spansk (bacalao) og portugisisk (bacalhau) betyr rett og slett torsk. Bacalao-retter i latinske land omfatter veldig mange flere retter enn vår norske bacalao. Men den norske er veldig god. Her er en klassisk, norsk oppskrift!
Tørrfisk er en tradisjonell råvare og viktig eksportartikkel. I tiden før fryseboks og kjøleskap var den en viktig matreserve. I dag serveres den som eksklusiv gourmetmat på fine restauranter.
Her er en deilig, sommerlig festoppskrift for grillen!
Steinbit er en fasinerende fisk. Under et skremmende ytre skjuler det seg en fantastisk matfisk. Mulighetene er uendelige med en slik råvare. Dette er imidlertid en rett som er rask og enkel å tilberede. Likevel smaker det fortreffelig. Bon apetit!
Det enkle er ofte det beste, sies det. Det kan være noe i det.
Har du gode råvarer for hånden er mye gjort.
Her er en enkel oppskrift på god, gammeldags fiskesuppe. Helt enkelt velsmakende!
Laks er viden kjent for sin gode smak og anvendelighet. Den røde lekkerbiskenen er også en av de sunneste fiskesortene vi har - den er rik på viktig omega-3.
I et hav av tilberedningsmåter er denne oppskriften litt annerledes, men svært enkel. Vel bekomme!